Investiranje u najsuvremeniju ultrazvučnu tehnologiju za ginekološke, radiološke i trudničke preglede

Pošto u Poliklinici Mazalin vjerujemo u kontinuirano unaprjeđenje za dobrobit naših pacijenata, 2021. godinu započeli smo investiranjem u SonoScape P40, vrhunski dijagnostički aparat iz Hong Konga za primjenu u ginekološkim i radiološkim pregledima.

O kvaliteti tvrtke SonoScape najbolje govori kako je među deset najvećih proizvođača ultrazvuka na svijetu, dobitnici su nagrade „Company of the year on ultrasound market”, a u svojoj viziji navode kako im je cilj u današnjem medicinskom svijetu koji se stalno razvija, razumijevanje potrebe pacijenata kako bi predvidjeli potrebe budućnosti i isporučili svoje proizvode/ultrazvuke na ekološki prihvatljiv i održiv način u korist budućih generacija.

Ultrazvuk Poliklinika Mazalin

SonoScape P40 ultrazvuk odabrali smo zbog niz benefita koji donosi:

• poboljšava iskoristivost, pouzdanost i kvalitetu slike prilikom dijagnostike što će još više povećati kvalitetu ginekoloških i radioloških pregleda
  • dostupan je za neposrednu trijažu ili opsežne preglede
  • posebice je specijaliziran za dijagnostiku u području abdomena, dojke, ginekologije te vođenju trudnoće
  • 2D panoramski pregled u stvarnom vremenu
  • panoramski color doppler
  • odličan prikaz 3D i 4D slike
  • pomoći će nam u razvoju novih te poboljšanju trenutačnih usluga o čemu ćete moći više saznati uskoro.

Novi ultrazvuk Poliklinika Mazalin

Poliklinika Mazalin u 2020. godini također je investirala u novi ginekološki ultrazvučni aparat, Voluson S8 tvrtke General Electric.

Trudnički ultrazvuk Poliklinika Mazalin

Riječ je o najsuvremenijoj ultrazvučnoj tehnologiji za ginekološke i trudničke preglede.

Ovaj uređaj donosi mnoge benefite, kao i za naše pacijentice, tako i za naše ginekologe.

Doktorica Mazalin ginekolog

Benefiti koje našim pacijenticama donosi ovaj uređaj su:

• Izniman prikaz 2D slike
  • Izniman prikaz 3D slike
  • Izniman prikaz 4D slike
  • Najviša kvaliteta uređaja
  • Brzina, jednostavnost, dodatna preciznost
  • Nove usluge

Prvi trudnički ultrazvuk Poliklinika Mazalin

Doktorica Mazalin

Kao i do sada, cilj Poliklinike je pružanje vrhunske usluge i preciznih odgovore na pitanja te nedoumice vezane uz ono najvrjednije – vaše zdravlje što će nam još bolje i kvalitetnije omogućiti ovaj vrhunski uređaj.

U Poliklinici Mazalin preporučamo 4D ultrazvuk od 26. tjedna kako bi slika bila što bolja.