VAŽNA OBAVIJEST!

Drage naše,

Prije svega nadamo se da brinete o sebi i drugima te da ste kod kuće. Broj oboljelih koronavirusom (COVID-19) značajno raste te je izuzetno važno pridržavati se svih uputa Stožera i Vlade Republike Hrvatske.

Zbog vaše sigurnosti te sigurnosti našeg tima, najavljujemo da će se vrata Poliklinike Mazalin privremeno zatvoriti od ponedjeljka 30.03.2020., sve dok stručna tijela ne procijene da je situacija stabilizirana i poboljšana.

Radimo na tome da stručni tim bude što je moguće više uz vas i da vam pružimo što ranije svu liječniku pomoć čim uvjeti to osiguraju.

Nadalje, medicinski tim poliklinike Mazalin bit će dostupan na nekoliko načina:

* Putem emaila info@poliklinika-mazalin.hr za kraće upite i pitanja

* Putem online konzultacija sa doktoricom Mazalin i doktoricom Knezić (kraće i dulje konzultacije), za vrijeme kojih možete dobiti stručno mišljenje i mogućnost razgovora sa našim doktoricama

Ako želite dogovoriti termin konzultacija, javite se za više informacija na info@poliklinika-mazalin.hr

* Naše medicinske sestre bit će dostupne na 098 517 230 za vaše upite o narudžbama

Ako imate bilo kakvih dvojbi oko narudžbi za pregled, dodatnih upita ili zabrinutosti, slobodno nam se javite!

I dalje ćemo vas educirati i informirati putem blogova: https://poliklinika-mazalin.hr/blog/, a za sve nove informacije o radu Poliklinike Mazalin pratite naše društvene mreže i web stranicu!

Do skorog susreta,

Čuvajte sebe i bližnje! Izbjegavajte sva nepotrebna izlaganja te #ostanitedoma

Tim Poliklinike Mazalin

• Prijavom na newsletter prihvaćate da vam naše naše novosti i obavijesti stižu na e-mail adresu.